شرکت بازرگانی اردلان تجارت خیام
نوین عایق انرژی

چیدمان دفتر کار خود را جدی بگیرید

دوران محیط های خشک اداری و میز و صندلی های بدقواره و رسمی مدت هاست که پایان رسیده است.

از یک سو تنوع طراحی دکوراسیون داخلی طی یک دهه اخیر به شدت رشد کرده و از سویی نیز مفهوم خوشایندسازی محیط کار و توجه به روح و روان کارکنان در مرکز توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است.

نوع مبلمان
در عین حال اگر مشتریان کسب و کار شما به دفتر کارتان رفت وآمد زیادی دارند باید بدانید که از نوع مبلمان و چیدمان می توانید به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده کنید. مهمترین عاملی که باید در این قسمت در نظر بگیرید، نظم موجود در چیدمان و هارمونی موجود میان مبلمان و ماشین آلات اداری است. باید نظم و سلیقه خود را به رخ مشتریان بکشید.
در خرید مبلمان اداری به ارگونومیک بودن آنها توجه زیادی بکنید. میز و صندلی دفتر شما باید کاملا طبیعت بدن انسان را در طراحی خود لحاظ کرده باشند. دقت در انتخاب وسایل ارگونومیک می تواند از خستگی کارکنان در محیط کاری بسیار بکاهد و بازدهی آنها را به میزان ماموسی بالا ببرد.

آلودگی صوتی
از هر راهی که می توانید آلودگی صوتی را کاهش دهید. وجود پنچره های دوجداره را باید یکی از اصلی ترین فاکتورهای انتخاب دفتر کار مد نظر قرار دهید. یکی دیگر از منابع اصلی آلودگی صوتی در محیط های کاری ، چاپگرها و دستگاه های فکس و کپی به شمار می آیند. رفع این مشکل نیز بسیار آسان است. امروزه تقریبا تمام فروشندگان ماشین الات اداری پوشش های عایق صوتی ارزان قیمتی را برای بسیاری از مدل ها و برندها در اختیار دارند که با صرف هزینه ای اندک می توانید از این پوشش ها استفاده کنید.
نورپردازی
به عنوان آخرین نکته، به نورپردازی محل کار خود بسیار بها دهید. حتما از یک متخصص نورپردازی برای این کار مشاوره بگیرید. نور محل کار بسیار با منزل شما متفاوت است و نباید سلیقه شخصی خود را عامل تعیین کننده در نورپردازی دفتر کار قلمداد کنید.

رنگ مناسب
انتخاب رنگ دفتر کار کاملا به خصوصیات و روحیات شما بستگی دارد تا احساس رضایت کرده، کارایی بهتری داشته باشید.
بررسی ویژگی‌های خاص و برنامه‌ریزی در رسیدن به نتیجه مورد نظر، مرحله انتخاب رنگ را آسان‌تر می‌کند. قبل از انتخاب رنگ، در نظر گرفتن عوامل مختلف دارای اهمیت است. با انتخاب صحیح، فضای مورد نظر را کوچک‌تر، بزرگ‌تر، گرم‌تر یا سردتر نشان دهید.