شرکت بازرگانی اردلان تجارت خیام
نوین عایق انرژی

با جکوزی شخصی خستگی در کنید

با جکوزی شخصی خستگی در کنید
حتما شما هم گاهی احساس کرده اید که بعد از ساعت ها پشت میز نشینی بدنتان نیاز به آرامش و استراحت دارد، شاید دلتان بخواهد ماساژ آبی و آب درمانی را تجربه کنید اما فکر اینکه در این آلودگی هوا ساعت ها در ترافیک بمانید یا به دنبال یک استخر خوب با امکانات عالی در نزدیکی خودتان باشید شما را پشیمان کرده است.
پس وقت آن رسیده که دست به کار شوید، کمی اطلاعات کسب کنید تا یک جکوزی شخصی برای خودتان داشته باشید تا بتوانید لحظاتی در آرامش در منزل خودتان خستگی کار روزانه را رفع کنید، بی آنکه لازم باشد برای جکوزی شخصی تان هر بار هزینه ورودی پرداخت کنید!

ویژگی ها و تجهیزات جکوزی خانگی
جکوزی ها در ابعاد و شکل های مختلفی ساخته می شوند، جکوزی همواره برای تعداد زوجی از افراد ساخته می شوند، اما نوع خانگی آن تنها ظرفیت یک یا دو نفر را دارد.
جکوزی های مدرن امروزی بسیار متفاوت از آن وان های ساده قدیمی اند و امکانات فوق العاده ای دارند، که البته هر چه امکاناتشان بیشتر شود، قیمتشان بالاتر می رود. جکوزی های مدرن علاوه بر دوش ثابت و دوش کوچک دستی مجهز به جت آب هایی هستند که دور تا دور بدنه داخلی جکوزی تعبیه شده اند و به صورت ماساژور های کوچکی عمل می کنند. تعدادی از این جت آب ها نیز در کف وان قرار دارد و ماساژور پا هستند. جکوزی های خانگی دارای سیستم تهویه هوای محیط اطراف و تصفیه آب مورد استفاده در سیستم هستند. از تجهیزات اصلی جکوزی که بگذریم، می رسیم به سیستم صوتی و تصویری که می تواند برایتان آرامش متفاوتی به وجود بیاورد، رادیو، امکان اتصال به سی دی و پخش موسیقی و ال سی دی پخش تصویری که همگی با ریموت کنترل دیجیتال قابل دسترسی و کنترل اند. علاوه بر تمام اینها شما می توانید هنگام استفاده از جکوزی پاسخگوی تلفن های ضروری خود نیز باشید.
یکی دیگر از امکانات جکوزی های جدید وجود یک نمایشگر لمسی است که زمان و دما را نشان می دهد و می توانید دمای دلخواهتان را به راحتی تنظیم کنید. سیستم آب پرکن امکان تکنولوژیکی دیگری است که با فشار دادن یک دکمه می توانید در عرض چند ثانیه وان را پر از آب گرم یا سرد کنید.

از کجا بخریم؟
سوال خوبی است هر جا که لوازم و تجهیزات سرویس های بهداشتی دیدید می توانید سراغ این جکوزی ها را هم بگیرید، البته یکی از مهم ترین مراکز فروش آنها خیابان شیراز جنوبی است.

برند های با کیفیت
عمده جکوزی های مدرن موجود در بازار از کشورهای ایتالیا و چین وارد می شوند که قطعا نوع اروپایی کیفیت بسیار بالاتری دارد، اما محصولات چینی هم با الگوبرداری از نوع اروپایی توانسته تا کنون حداقل از نظر ظاهری با اروپایی ها برابری کند. شرکت های ایرانی هم در نوع مدرن و با تجهیزات جکوزی های خانگی تقریبا تازه کار و نوپا به شمار می روند، اما درواقع همان تولیدکننده های وان های قدیمی ساده هستند.